--

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

کارگردان فیلم اکشن-زنده Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) اعلام شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – چارلی بین قرار است کارگردانی فیلم بازسازی اکشن-زنده‎ای از انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) را برای سرویس آنلاین کمپانی دیزنی برعهده داشته باشد. کمپانی دیزنی هیچ قصدی برای کم کردن سرعت برنامه‎های خود در مورد تبدیل کردن انیمیشن‎های کلاسیک و محبوبش به فیلم‎های اکشن-زنده ندارد.

در کنار فیلم‎های The Jungle Book (کتاب جنگل) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) که سال گذشته میلادی به اکران درآمدند، کمپانی دیزنی ساخت فیلم‎های اکشن-زنده‎ای همچون The Lion King (شیر شاه)، Aladdin (علاءالدین)، Mulan (مولان) و چندین فیلم دیگر را برای اکران بر روی پرده نقره‎ای در چندین سال آینده مدنظر دارد. هرچند، علاقه آنها برای ساخت چنین فیلم‎های بازسازی از انیمیشن‎های کلاسیک کاهش نیافته است.

انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد)
انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد)

قبلا گزارش شده بود که کمپانی دیزنی به دنبال آن است تا برخی از این عناوین را به سرویس آنلاین پیش‎روی خود اضافه نماید. فیلم‎های اکشن-زنده‎ای از انیمیشن‎های کلاسیکی همچون Sword and the Stone (شمشیر و سنگ) و بانو و ولگرد قرار است به عنوان فیلم‎های اصیل در سرویس آنلاین دیزنی عرضه شوند.

اکنون، توسعه فیلم بانو و ولگرد سرعت گرفته و کارگردان آن مشخص شده است. شان بین قرار است بر روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند. بین با کارگردانی انیمیشن The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو)، برداشت تازه‎ای به دنیای انیمیشن‎های لگو داد. مطمئنا، آشنایی بین با دنیای انیمیشن در کارگردانی فیلم بانو و ولگرد تاثیرگذار خواهد بود. فیلمنامه فیلم را نیز اندرو بوجالسکی قلم خواهد زد. هنوز تاریخ پخشی برای این فیلم اعلام نشده است.

نوشته کارگردان فیلم اکشن-زنده Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) اعلام شد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.