--

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

چگونه به Powerpoint تایمر اضافه کنیم؟

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده

بسیاری از افراد هنگام ارائه ی پروژه ی خود به وسیله ی Powerpoint دوست دارند تایمری زیر مطالب مورد بحث خود داشته باشند؛ با این حال ممکن است در برخی سخنرانی ها چندین اسلاید به عقب برگردند. برای اینکه به اسلاید های خود تایمر اضافه کنید تا به صورت خودکار به اسلاید بعدی بروند تنها کافیست چند کلیک ساده انجام دهید. برای یادگیری این کار از مرحله ی اول این مقاله شروع کنید!

 

  1. PowerPoint 2003, 2007 یا 2010 را راه اندازی کنید. فایل ارائه ی خود را باز کنید.

زبانه ی Slide Show

  1. روی زبانه ی Slide Show یا Menu کلیک کنید. سپس روی دکمه ی Set Up Slide Show کلیک کنید. تقریبا در اواسط پنجره ی Set Up Show, زیر عنوان صفحه Advance Slides, برای ” استفاده از زمانبندی در صورت وجود ” روی دکمه ی رادیو کلیک کنید. برای بستن پنجره دکمه ی OK را فشار دهید.

  1. در نوار ابزار دکمه ی ​​​Rehearse Timings را فشار دهید.

پیش نمایش اسلاید ها در حالت تمام صفحه اجرا خواهد شد. اسلاید ها را بعد از مدت زمان لازم رد کنید. هر موقع که احساس کردید زمان برای نمایش یک اسلاید کافی است می توانید با کلیک کردن در هر قسمت از صفحه , زمان لازم را تعیین کنید. با این کار زمان لازم برای نمایش هر اسلاید مشخص می شود.

توجه داشته باشید که زمان اختصاص داده شده برای هر صفحه در گوشه ی سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

دکمه ی From Beginning

  1. دکمه ی From Beginning را فشار دهید و اسلاید ها را مجددا تماشا کنید.

زمانبندی

  1. ارائه ی خود را طبق زمان هایی که برای هر اسلاید مشخص کردید انجام دهید و اسلاید هایی که نیاز به تنظیم زمانبندی دارند را به خاطر بسپرید.

گزینه ی Advance Slide

  1. تغییرات لازم را در زمان نمایش اسلایدها به صورت خودکار اعمال کنید.

زمان بندی را می توانید برای برخی  اسلایدها به حالت Normal تنظیم کنید. روی اسلایدی که نیاز به تنظیم دارد کلیک کنید و سپس زبانه ی Animations را انتخاب کنید. از سمت راست صفحه گزینه ی Advance Slide را انتخاب کنید. زمان مورد نیاز برای نمایش اسلاید را در فیلد ” Automatically After ” مشخص کنید.

 

 

 

Powerpoint, آموزش آفیس, آموزش زمان بندی نمایش اسلایدها در پاورپوینت, اموزش تنظیم زمان پخش هر اسلاید در پاورپوینت, تایمری برای پاورپوینت, چگونه به Powerpoint تایمر اضافه کنیم, زمان بندی نمایش اسلاید پاورپوینت, زمانبندی اسلایدها, زمانبندی در پاورپوینت,

برای دانلود کلیک کنید >> چگونه به Powerpoint تایمر اضافه کنیم؟