--

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

مدیران آمدنیوز به جان هم افتادند +فیلم و تصاویر

۱۱ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

کانال معاند و دروغ پرداز آمدنیوز که نقش مهمی در تحریک اذهان برخی افراد ناآگاه برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی در ایران داشت، پس از بی‌نتیجه ماندن تلاش‌ها و از دست دادن جایگاه خود در میان کاربران،  طی حرکتی ناشیانه سعی در جلب توجه و توجیه وجهه خود دارند.

از ساعاتی پیش ادمین‌های این کانال با انتشار پست‌هایی متضاد و دوگانه دست به افشای برخی اسناد علیه مؤسس این کانال زدند. آنها با انتشار فایل‌های صوتی با صدای روح‌الله زم  و تصویری از صفحه تحریریه و در کنار آن پستی با امضای زم مبنی بر دروغ‌پراکنی علیه وی توسط سردبیران این کانال با هدف تخریب او طرح تازه‌ای از فریب کاربران را برنامه‌ریزی کردند.

با توجه به پیشینه آمدنیوز و افشاگری‌های ندا امین نویسنده و همکار روزنامه تایمزاسرائیل درباره سابقه ادمین این کانال در  هک جعلی آن به دست خود، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این افشاگری‌ها، تبلیغی در راستای توجیه وجهه آمدنیوز پس از ناکامی‌های اخیرش می‌باشد. انتشار دو پست مخالف توسط ادمین‌ها باتوجه به دسترسی و امکان حذف هرکدام، این سوال را برای کاربران ایجاد می‌کند که چرا هیچیک پست مخالف را حذف نمی‌کند. چرا روح‌الله زم با وجود آنکه امکان حذف  فایل‌های صوتی خود را دارد این کار را نمی‌کند و همینطور ادمین دیگری که این اسناد ضد زم را در صفحه باقی گذاشته است.

با استناد به گفته‌های ندا امین و نمایش مضحک سردبیران و ادمین‌های این کانال در تخریب یکدیگر، امکان تبلیغی بودن این اقدام برای کسب جایگاه از دست رفته قوی‌تر می‌شود.

در ادامه ویدئوی افشاگری ندا امین و تصاویر پست‌های جعلی آمدنیوز ارائه شده است.

کانال تلگرام آمد نیوز سایت خبری آمد نیوز روح الله زم کجاست تشخیص آدم دروغگو بیوگرافی ندا امین اخبار بدون سانسور سیاسی آمد نیوز متعلق به کیست؟

کانال تلگرام آمد نیوز سایت خبری آمد نیوز روح الله زم کجاست تشخیص آدم دروغگو بیوگرافی ندا امین اخبار بدون سانسور سیاسی آمد نیوز متعلق به کیست؟

دانلود فیلم

برای دانلود کلیک کنید >> مدیران آمدنیوز به جان هم افتادند +فیلم و تصاویر