ریتا اورا به فیلم Detective Pikachu (کاراگاه پیکاچو) پیوست – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

ریتا اورا به فیلم Detective Pikachu (کاراگاه پیکاچو) پیوست

۲۵ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – جمع بازیگران فیلم Detective Pikachu (کاراگاه پیکاچو) همچنان در حال رشد است و در همین راستا، ریتا اورا در نقشی ناشناخته به این فیلم اکشن-زنده پیوسته است. نقش اصلی فیلم کاراگاه پیکاچو را رایان رینولدز به تصویر خواهد کشید.

این خواننده و مدل انگلیسی ۲۷ ساله، فیلم و سریال‎های چندانی بازی نکرده است. او در سریال Empire (امپراطوری) شبکه فاکس در نقش خودش ظاهر شد. با این وجود قابل‎توجه‎ترین نقش او در مجموعه فیلم‎های Fifty Shades (پنجاه طیف) در نقش میا گری، خواهر کریستین گری است. جمع بازیگران فیلم کاراگاه پیکاچو، جمع نسبتا غیرمنتظره‎ای برای یک فیلم پوکمن می‎باشد. در کنار رینولدز، بیل نایی و کن واتانابه دیگر بازیگرانی هستند که به این فیلم پیوسته‎اند.

ریتا اورا
ریتا اورا

پیوستن ریتا اورا به جمع بازیگران فیلم کاراگاه پیکاچو تایید شده ولی جزییاتی فراتر از این مطرح نشده است. احتمال این می‎رود که نقش اورا در این فیلم نسبتا نقشی جزیی و مکمل باشد. بازیگران نقش‎های انسانی فیلم در حال حاضر انتخاب شده‎اند که شامل کاترین نیوتون و جاستیس اسمیت می‎باشد. این دو نقش دو قهرمان جوان را بازی خواهند کرد که به کاراگاه پیکاچو در ماجراجویی مرموزش کمک خواهند کرد. فیلم کاراگاه پیکاچو برای اکران در تاریخ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۰ می ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است.

نوشته ریتا اورا به فیلم Detective Pikachu (کاراگاه پیکاچو) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag پدیدار شد.