دانلود فیلم Macbeth 2018 – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم Macbeth 2018

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده

دانلود فیلم Macbeth 2018

دانلود فیلم Macbeth 2018 با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فیلم Macbeth 2018 از kakodl.ir

(مکبث ) Macbeth 2018

دانلود فیلم Macbeth 2018

 

ژانر : درام ، اکشن

کیفیت : ۷۲۰p

حجم :

زمان : حدود

ساخت کشور : انگلستان

امتیاز : ۸٫۳/۱۰
کارگردان : Kit Monkman

بازیگران : Wunmi Mosaku, Al Weaver, Mark Rowley

پخش کننده : کاکو دانلود ( کانال تلگرام )

روایت نیمی از داستان :

در اطراف یک کلیسای جوان اسکاتلندی، مکبث نامی است. پس از یک مرحله نبرد، مکبث یک قهرمان با شکوه است و توسط پادشاه عناوین جدید و تسلیحات داده می شود. خانم مکبث و همسرش قصد دارند قتل شاه را انجام دهند و ترور را انجام دهند. پسران پادشاه برای زندگی خود فرار می کنند و مکبوت پادشاه اسکاتلند می شود. با این حال، او در موقعیت بسیار نگران کننده است.

فیلم Macbeth  یک فیلم درام به کارگردانی کیت مونکن است که در کشور انگلیس ساخته و پرداخته شده است . این فیلم داستان یک ژنرال جوان و موفق را به نمایش می گذراد که به طور کل می توان گفت که همیشه در جنگ ها پیروز می شده است. اما یکی از پیروز ی های درخشان و شگفت انگیز وی که باعث شد موفقیت او بیشتر به چشم آید پیروزی او در مبارزه با دادگاه بی رحمانه ای بود که باعث شد همه به او افتخار کنند.

این ژنرال جوان و درخشان به نام مکبث بعد از پیروزی های چشم گیرش ، درست زمانی که بر تخت می نشیند و تاج گذاری میکند و حکومت را به دست میگیرد . او بارها و بارها به جنگ ها می رود و پیشروی های بسیاری میکند. درهمان زمان مکبث برای خود همسری بلند پرواز در نظر میگیرد.

در اقتباس جدید ماجراجویانه کیت مونکمن، این داستان غلط از جاه طلبی های نامعلوم، دوستی ریختن، صمیمیت از دست داده و تباهی در یک قلمرو عجیب و غریب و فجیع با ذهنیت مواجه شده است.

The post دانلود فیلم Macbeth 2018 appeared first on کاکو دانلود.