--

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم Lady Bird 2017

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

Lady Bird یک فیلم کمدی آمریکایی در سال ۲۰۱۷ است که توسط Greta Gerwig تهیه شده و با بازی Saoirse Ronan، Laurie Metcalf، تریسی Letts، Lucas Hedges، Timothee Chalamet، Beanie Feldstein، Stephen McKinley Henderson و Lois Smith بازی کرده است. او در سال ۲۰۰۲ در ساکرامنتو، کالیفرنیا، داستان جدیدی از یک مدرسه دبیرستان و رابطه آشفته اش با مادرش است.

توضیحات تکمیلی

Lady Bird در اول سپتامبر ۲۰۱۷ در جشنواره فیلم تلورید شرکت کرد و در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ توسط آمریکا A24 منتشر شد. منتقدان فیلمنامه، مسیر و نمایشهای Ronan و Metcalf را ستایش کردند و بیش از ۷۶ میلیون دلار در بودجه ۱۰ میلیون دلاری به دست آوردند.

این فیلم توسط منتقدان به طور گسترده ای مورد ستایش قرار گرفته است [۳] و توسط هیئت بررسی ملی، موسسه فیلم آمریکایی و مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰ بهترین فیلم سال انتخاب شد.

[۴] [۵] [۶] در ۹۰ جایزه آکادمی، پنج نامزد دریافت کرد: بهترین تصویر، بهترین بازیگر نقش مکمل (برای رونان)، بهترین بازیگر نقش مکمل زن (برای متالف)، بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین کارگردان. در ۷۵th جایزه گلدن گلوب، Lady Bird دو جایزه را به دست آورد – Best Motion Picture – موسیقی یا کمدی و بهترین بازیگر زن – Motion Picture Musical or Comedy (برای رونان) – و برای دو نفر دیگر نامزد شده است. همچنین برای سه جایزه آکادمی فیلم بریتانیایی نامزد شد.

داستان فیلم بانوی پرنده :

کریستین “بانوی پرنده” McPherson یک دانش آموز ارشد در دبیرستان کاتولیک در ساکرامنتو در سال ۲۰۰۲ است. او مایل به حضور در یک دانشکده معتبر در “یک شهر با فرهنگ” است. خانواده اش در حال مبارزه با مالیات است و مادرش به او می گوید که بانوی پرنده برای آنچه که او دارد، ناسپاس است.

بانوی پرنده و بهترین دوستش جولی، برنامه تئاتر مدرسه را پیوستند، جایی که بانوی پرنده با دنی اولین دیدار می کند. او و دنی یک رابطه عاشقانه ایجاد می کنند و او با خانواده ثروتمند دنی به جای او شام شکرگزاری را تحسین می کند، مادرش را ناامید می کند. رابطه آنها به پایان می رسد زمانی که بانوی پرنده متوجه می شود که دنی بوسیدن یک پسر در یک سینی حمام.

دانلود فیلم Lady Bird 2017 در آدرس فارس شو منتشر شد.