دانلود فیلم انیمیشن شگفت انگیز Coco 2017 ( کوکو ) – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم انیمیشن شگفت انگیز Coco 2017 ( کوکو )

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

دانلود فیلم Coco 2017 ( کوکو ):. این انیمیشن داستان پسرک ۱۲ ساله‌ای را روایت می‌کند. که این پسرک (  Coco ) خانواده‌اش را مدت زیادی است از دست داده و در پی ملاقات دوباره‌ی آنهاست و…

 

دانلود فیلم Coco 2017 -  کوکو

دانلود فیلم Coco 2017 – کوکو

 

Coco 2017 یک فیلم فانتزی کامپیوتری متحرک آمریکایی ۲۰۱۷ است که توسط Pixar Animation Studios تولید شده و توسط والت دیزنی تصاویر منتشر شده است.

بر اساس یک ایده اصلی توسط لی Unkrich، آن را به کارگردانی او و همکاری شده توسط Adrian Molina.

ستاره های فیلم صدای بازیگران آنتونی گونزالس، گائل گارسیا برنال، بنجامین برت، آلنا یوآب، رنه ویکتور، آنا آفلیا موروویا و ادوارد جیمز اولموس هستند.

این داستان پس از یک پسر ۱۲ ساله به نام میگوئل که به طور تصادفی به سرزمین های مرده منتقل شده است.

جایی که او به کمک موزیسین مرحوم بزرگ و بزرگ پدربزرگش می رود تا او را به خانواده اش در میان زندگی بازگرداند.

 

مفهوم « کوکو » توسط روز مکزیک تعطیلات مرده الهام گرفته شده است. این فیلم توسط Molina و Matthew Aldrich از یک داستان توسط Unkrich، جیسون کتز، Aldrich و Molina نوشته شده است.

پیکسار در سال ۲۰۱۶ شروع به ساخت انیمیشن کرد. Unkrich و برخی از خدمه فیلم مکزیک برای تحقیق بازدید کردند. آهنگساز مایکل جیاچینو، که در ویژگی های متحرک قبل از Pixar کار کرده بود، نمره را تشکیل داد.

Coco اولین فیلم با بودجه ۹ رقمی است که شامل یک بازیگر تمام لاتین با قیمت ۱۷۵-۲۰۰ میلیون دلار می باشد.

عناوین و جوایز کوکو

 

کوکو اولین بار در ۲۰ اکتبر سال ۲۰۱۷ در جشنواره بین المللی فیلم Morelia در مورلیا، مکزیک عرضه شد. [۱۱] این نمایشنامه به طور تئاتری در مکزیک در هفته بعد، آخر هفته قبل از Día de los Muertos و در ایالات متحده در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد.

این فیلم برای انیمیشن، اجرای آواز، موسیقی، داستان عاطفی و احترام به فرهنگ مکزیکی ستایش شد . این رقم بیش از ۸۰۶ میلیون دلار در سراسر جهان به ثبت رسید و تبدیل به فیلم ۱۵ انیمیشن بزرگترین فیلم متحرک شد و ۱۱ فیلم برتر سال ۲۰۱۷ بود.

دریافت کننده چند جایزه، Coco توسط هیئت بررسی ملی به عنوان بهترین انیمیشن فیلم سال ۲۰۱۷ انتخاب شد. این فیلم برنده دو جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن و بهترین آهنگ اصلی (“به خاطر من”).

علاوه بر این، آن را نیز برنده بهترین انیمیشن فیلم در جوایز BAFTA، جوایز گلدن گلوب، جوایز انتخاب فیلم انتقادی، و جوایز آنی. [۱۶]

دانلود فیلم Coco 2017

 

 

دانلود فیلم انیمیشن شگفت انگیز Coco 2017 ( کوکو ) در آدرس فارس شو - منتشر شد.