دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018 – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018

۱۱ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018

دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018 با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018 از kakodl.ir

لینک دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018 قرار گرفت

سری چهارم  فیلم مسابقه مرگ با عنوان “فراتر از هرج مرج”

دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018

ژانر :اکشن ، هیجان انگیز

 ۷۲۰p

حجم: ۸۰۰ مگا بایت

آمریکا

Don Michael Paul

Christine Marzano, Frederick Koehler, Zach McGowan

پخش کننده : کاکو دانلود ( کانال تلگرام )

روایت نیمی از داستان:

در سری مسابقه های فیلم مسابقه مرگ با این موضوع برخورد کردیم که صاحب مسابقه مرگ Wyland (Ving Rhames) مجبور شده است که حقوق خود را به Niles York (Dougray Scott)، میلیاردر بریتانیایی که حق مالکیت خصمانه را به دست آورد، فروخت. یورک نشان می دهد که قصد دارد نژاد مرگ را به بیابان های آفریقا انتقال دهد. قبل از خروج، Weyland ترتیب لوکاس را به عمل جراحی برای درمان زخم های آلوده و کشنده در چهره خود را پشت سر گذاشته از فیلم قبلی بازی مرگ ۲٫ با کارل لوکاس، به نام فرانکشتاین (لوقا گس)، یکی از برنده شدن از به دست آوردن آزادی او، مربیان یورو لوکاس برای از دست دادن نژادهای خود و زندگی خود را تهدید می کند اگر او نتواند مطابق باشد.

مسابقه مرگ: فراتر از آنارشی، دنباله ای برای فیلم ۲۰۰۸، Death Race است که توسط Don Michael Paul هدایت می شود و ویژگی های بازگشت دنی ترجو و فردریک کوهلر را نشان می دهد. همچنین Zach McGowan، کریستین مارزانو، دنی گلوور و لورینا کامبرووا ستاره است

در این قسمت از سری مسابقه که این بار با نام هرج و مرج در سال ۲۰۱۸ به اوج خود رسیده است با شخصی  به نام فرانکشتاین، متخصص سیاهپوستان کانر گیبسونپس از یک حمله ناامن به راننده زندانی و افسانه ای، یک قهرمان فدرال فوق العاده حداکثر با یک هدف نفوذ می کند .

 

The post دانلود فیلم Beyond Anarchy 2018 appeared first on کاکو دانلود.