تیزر فیلم Sharknado 6 (شارک نادو ۶) – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

تیزر فیلم Sharknado 6 (شارک نادو ۶)

۶ خرداد ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – شبکه سایفای اولین تیزر رسمی برای فیلم Sharknado 6 (شارک نادو ۶) را منتشر کرده که در آن، عنوان اصلی این فیلم کم بودجه مشخص می‎شود. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. برای مجموعه فیلم‎های شارک نادو، این سفری نیم دهه‎ای طولانی و عجیب بوده که به طور غیرمنتظره‎ای موفق شد تا در شبکه‎های اجتماعی، این فرض داستانی خود را بدرخشاند و به رتبه‎های بالایی دست یابد.

برای دنباله‎های اولیه فیلم شارک نادو، همانطور که وضعیت‎ها به طور فزاینده‎ای گیج‎کننده‎تر و حضور کوتاه سلبریتی‎ها در فیلم‎ها بیشتر می‎شدند، توجه‎های بیشتری به این مجموعه فیلم جذب می‎شد. هرچند، با فیلم Sharknado 5: Global Swarming (شارک نادو ۵: هجوم جهانی) کاملا آشکار شد که مجموعه فیلم‎های شارک نادو دوره خود را طی کرده است.

چند ماه پیش بود که شبکه سایفای اعلام کرد که فیلم شارک نادو ۶، آخرین فیلم از این مجموعه فیلم خواهد بود. در ابتدا قرار بود که فیلم در تاریخ ۲۵ جولای پخش شود اما اکنون شبکه سایفای با انتشار این تیزر، مشخص کرده که عنوان کامل فیلم، The Last Sharknado: It’s About Time (آخرین شارک نادو: دیگه وقتش بود) می‎باشد و قرار است در تاریخ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ (۱۹ آگوست ۲۰۱۸) پخش شود.

تیزر فیلم Sharknado 6 (شارک نادو ۶)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تیزر فیلم Sharknado 6 (شارک نادو ۶) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.