تریلر فیلم City of Lies (شهر دروغ‎ها) – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

تریلر فیلم City of Lies (شهر دروغ‎ها)

۱ خرداد ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – کمپانی گلوبال رُود تریلر فیلم City of Lies (شهر دروغ‎ها) را منتشر کرده است. این فیلم با بازی جانی دپ در نقش کاراگاهی است که به دنبال حل معمای قتل توپاک و بیگی می‌باشد. انتشار این تریلر با سالروز تولد کریستوفر والاس ملقب به نوتوریوس بی آی جی یا بیگی مصادف شده است. قتل والاس و به دنبال آن، قتل رپر مشهور توپاک شکور که با فاصله زمانی ۶ ماهه از یکدیگر رخ دادند، همچنان یکی از مشهورترین پرونده‎های قتل حل‎نشده تاریخ آمریکا باقی مانده‎اند.

فیلم شهر دروغ‎ها که قبلا با عنوان Labyrinth (هزارتو) شناخته می‎شد، براساس کتابی محصول سال ۲۰۰۲ نوشته راندال ساولیوان می‌باشد. این کتاب علاوه بر اینکه با تحسین زیادی روبه‎رو شد، به دلیل ادعاهای خود، شاهد بحث و مشاجره‎های زیادی نیز بود. براساس این ادعاها، رپر سابقا بانفوذ سوج نایت، دست پشت پرده هر دو قتل می‎باشد و اعضای اداره پلیس لس‎آنجلس به او در پنهان کردن حقیقت کمک کرده‎اند.

جانی دپ نقش کاراگاهی به نام راسل پول را ایفا می‌نماید که منبع بسیاری از موضوعات مطرح شده در کتاب نیز می‎باشد. پول در سال ۱۹۹۹ از اداره پلیس لس‎آنجلس استعفا می‎دهد اما در اوقات فراغتش، به بررسی قتل‎ها می‎پرداخت. او در سال ۲۰۱۵ بر اثر حمله قلبی از دنیا رفت. فارست ویتاکر نیز نقش روزنامه‎نگاری به نام جک جکسون را به تصویر می‎کشد که در حل این پرونده با پول همکاری می‎کند. فیلم شهر دروغ‎ها قرار است در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم City of Lies (شهر دروغ‎ها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر فیلم City of Lies (شهر دروغ‎ها) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.