تریلر فیلم Beirut (بیروت) – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

تریلر فیلم Beirut (بیروت)

۳۰ دی ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – تریلر رسمی فیلم Beirut (بیروت) با بازی جان هم در نقش مذاکره سازمان سیا منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. دیگر بازیگر این فیلم نیز رزمند پایک در نقش مامور سازمان سیا می باشد. کارگردانی این اکشن هیجان انگیز را برد اندرسون (The Machinist) برعهده دارد. نویسنده کهنه‎کار فیلم های اکشن تونی گیلروی (The Bourne Legacy) نیز فیلمنامه فیلم بیروت را قلم زده است.

جان هم نقش یک دیپلمات سابق آمریکایی به نام میسون اسکیلز را بازی می کند که پس از حادثه ای وحشتناک در دهه ۷۰ میلادی به لبنان می گریزد. ده سال بعد، میسون به دستور سازمان سیا به شهر جنگ‌زده بیروت بازمی گردد تا برای رهاسازی دوستی که پشت سرگذاشته مذاکره کند. زمانی که گروگان گیران خواهان آزادی تروریست بدنام دستگیر شده توسط اسرائیل می شوند، اوضاع پیچیده تر از قبل می شود.

دیگر بازیگران فیلم بیروت نیز شامل داگلاس هاج، شی ویگام، دین نوریس، لری پاین و مارک پلگرینو می باشد. این فیلم هیجان انگیز سیاسی شباهت های بسیاری به فیلم هایی همچون Argo (آرگو) با بازی بن افلک و Syriana (سیریانا) با بازی جورج کلونی دارد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ (۱۳ آوریل ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره ای به اکران در بیاید.

تریلر فیلم Beirut (بیروت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر فیلم Beirut (بیروت) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag پدیدار شد.