آرنولد شوارتزنگر به فیلم Kung Fury (کونگ فیوری) پیوست – ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال --

ام پی دانلود|دانلود فیلم و سریال

آرنولد شوارتزنگر به فیلم Kung Fury (کونگ فیوری) پیوست

۲۷ بهمن ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

بیاتومگ – ستاره فیلم‎های اکشن افسانه‎ای، آرنولد شوارتزنگر، به فیلم Kung Fury (کونگ فیوری) پیوست. این فیلم براساس فیلمی کوتاه به همین نام است. علاوه بر شوارتزنگر، دیگر بازیگری که اخیرا به این پروژه اضافه شده، مایکل فازبندر است.

فیلم اصلی کونگ فیوری در سال ۲۰۱۵ به اکران درآمد. این فیلم کوتاه به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری دیوید سندبرگ بود. این فیلم که ادای احترامی به فیلم‎های اکشن کلاسیک دهه ۸۰ میلادی است، بر روی پلیس و استاد مهارت‎های رزمی به نام کونگ فیوری و تلاش‎هایش برای متوقف کردن طرح‎های شیطانی یک آدولف هیتلر مسافر در زمان ملقب به کونگ فورر، تمرکز دارد. او در این مسیر از همکار خوره کامپیوترش به نام هکرمن کمک می‎گیرد.

آرنولد شوارتزنگر – فیلم Expendables 4 (بی مصرف ها)

علاوه بر شوارتزنگر و فازبندر، حضور سندبرگ و دیوید هسلهاف در این فیلم سینمایی قطعی شده است. در گزارشی تازه آمده که آرنولد شوارتزنگر قرار است در این فیلم نقشی را بازی کند که اشاره‎ای واضح به سررشته قبلی این بازیگر در سیاست دارد.

آرنولد قرار است نقش رییس جمهور آمریکا را به تصویر بکشد. آرنولد قبلا عموما علاقه‎اش برای رییس جمهور شدن را اظهار کرده بود ولی از آنجا که در آمریکا به دنیا نیامده است، واجد شرایط این سمت نبود. هنوز تاریخ مشخصی برای اکران فیلم کونگ فیوری اعلام نشده است.

نوشته آرنولد شوارتزنگر به فیلم Kung Fury (کونگ فیوری) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag پدیدار شد.